Titulinis   Titulinis   Paieška   Kalbos pasirinkimas
Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
www.lteatras.lt
 

 

Kviečiame apsilankyti Teatro ir kino informacijos ir edukacijos centro kuriamo virtualaus audiovizualinio metraščio „Lietuvos teatras“ svetainėje www.lteatras.lt

Metraščio projektas pradėtas įgyvendinti 2007 metais. Jo tikslas – įamžinti ir pristatyti šiuolaikinio Lietuvos teatro meno pasiekimus panaudojant audiovizualines technologijas. 

Metraštis „Lietuvos teatras“ kuriamas bendradarbiaujant su profesionalia filmavimo grupe (režisierius Juozas Javaitis ir operatorius Donatas Buklys) bei žinomais įvairių kartų Lietuvos teatro kritikais. Ypatingą vertę metraščiui suteikia filmuota medžiaga. Kiekvienam teatro sezonui skirtame leidinyje sukuriama ir paskelbiama iki 15 vaizdo siužetų (bendra trukmė 3-4 val.). Juose pateikiamos spektaklių ištraukos, jų kūrėjų ir kritikų pasisakymai. Kompaktiškai struktūruota vaizdo medžiaga derinama su tekstais (originalūs kritiniai straipsniai, spektaklių metrika, kita informacija). Metraščio tekstai apima įvairius kritikos žanrus – nuo spektaklių recenzijų iki menininkų portretų ir probleminių straipsnių.

Svetainė www.lteatras.lt skirta ne tik teatro specialistams, bet ir plačiai auditorijai, besidominčiai šiuolaikine Lietuvos kultūra. Projektą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas ir Kultūros taryba.

 

 

Dot   © Teatro ir kino informacijos ir edukacijos centras Dot   Šv. Mikalojaus 15-8, LT-01133, Vilnius, Dot   Tel/fax 370 5 2610866, info@theatre.lt