Titulinis   Titulinis   Paieška   Kalbos pasirinkimas
Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
Teatro tekstų biblioteka
 

 

Leidybinį edukacinį projektą – „Teatro tekstų biblioteka“ (TTB) – Teatro ir kino informacijos ir edukacijos centras (TKIEC) pradėjo įgyvendinti 2008 m., siekdamas užpildyti žinių apie teatro raidos procesus ir teatrinę mintį spragą, kurią jaučia ne tik teatro mylėtojai, bet ir profesionalai, jaunosios kartos teatro praktikai, istorikai, teoretikai ir dramaturgai, teatro meną studijuojantis jaunimas.

TTB –  tai serija kišeninio formato knygų, kurios pirmą kartą lietuvių kalba supažindina teatro bendruomenę su žymiausiomis XX a. teatro asmenybėmis ir jų tekstais, turėjusiais ir tebeturinčiais įtakos pasaulio teatro modernėjimo procesams.  Įgyvendinant TTB projektą kartu su leidykla „Apostrofa“ išleistos jau keturios knygos: Emilio Zola „Natūralizams teatre“, Vsevolod Mejerhold  „Apie teatrą“ ir Jerzy Grotowski „Skurdžiojo teatro link“, Tadashi Suzuki „Kultūra yra kūnas“.

TTB serijos knygas galima įsigyti Lietuvos knygynuose arba TKIEC (teirautis tel. 8 620 16566). 

 

 

 

 

Dot   © Teatro ir kino informacijos ir edukacijos centras Dot   Šv. Mikalojaus 15-8, LT-01133, Vilnius, Dot   Tel/fax 370 5 2610866, info@theatre.lt