Titulinis   Titulinis   Paieška   Kalbos pasirinkimas
Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
Apie mus
 

Viešąją įstaigą Teatro ir kino informacijos ir edukacijos centras 1997 m. įsteigė teatrologai Audronis Liuga, Ramunė Marcinkevičiūtė ir kino kritikė Živilė Pipinytė. Centro tikslai - inicijuoti ir įgyvendinti novatoriškus teatro ir kino projektus, skatinančius meninius, edukacinius ir infrastruktūrinius kultūros pokyčius Lietuvoje. Centro informacinė ir edukacinė veikla orientuota į teatro ir kino menininkus bei jų auditoriją, taip pat skirta skatinti nevyriausybines scenos menų organizacijas. Centrui vadovauja Audronis Liuga.

Įgyvendindamas savo tikslus Centras inicijuoja ir realizuoja ilgalaikius ir trumpalaikius projektus. Vienas pagrindinių ilgalaikių Centro projektų - „Naujosios dramos projektas", įgyvendinamas nuo 1998 m., skirtas populiarinti naują dramaturgiją ir novatoriškus teatro kūrimo modelius. Centras organizuoja seminarus, kaupia naujos lietuvių ir užsienio dramaturgijos duomenų bazę, užsiima leidybine veikla. Nuo 1998 m. Centras rengia tarptautinį teatro festivalį „Naujosios dramos akcija" (NDA). Centro filialas „Audronio Liugos produkcija" (ALP) prodiusuoja naujų lietuvių ir užsienio pjesių pastatymus ir rodo juos Lietuvoje bei užsienyje. Centras taip pat rengia arba bendradarbiauja įgyvendinant edukacinius kino projektus, filmų retrospektyvas bei kūrybines laboratorijas.

 

Dot   © Teatro ir kino informacijos ir edukacijos centras Dot   Šv. Mikalojaus 15-8, LT-01133, Vilnius, Dot   Tel/fax 370 5 2610866, info@theatre.lt